• Te gjithe
 • Tradicional
 • Peshk
 • Mesdhetar
 • Piceri
 • Klasik
 • Specialties

  Serves lunch, dinner, coffee and drinks

  Services

  Takes Reservations
  Good For Groups
  Good For Kids
  Outdoor Seating

   

  Tradicional
  Me shume
 • Kamping & Pishina Riviera në km 3 të rrugës Lezhë – Shëngjin është një vend për të ndaluar dhe qëndruar, për t’u freskuar në pishinë, për të pirë një gotë birrë, të...

  Piceri
  Me shume
 • “Mrizi i Zanave” është restorant e qendër agroturizmi në fshatin Fishtë, pranë Lezhës. Ky restorant është një vend mjafti frekuentuar nga turistë vendas e të huaj. Ky...

  Mesdhetar
  Me shume
 • Restorant Rapsodia është një ndër restorantet më të veçanta i cili ofron rehati, qetësi, traditë dhe momente magjike. Konsiderohet shumë i veçantë në Shqipëri, ndërsa...

  Piceri
  Me shume